650 zdjęć na 650 -lecie miasta!

02 Sie 2018 Kategoria: Aktualności, Projekty

Zapraszamy mieszkańców do udziału w projekcie „650/2018! -mamy to!”. Celem naszego projektu jest zrobienie 650 zdjęć mieszkańcom  Wieruszowa, które pozostaną na pamiątkę dla przyszłych pokoleń. Ze zdjęć jesienią przygotujemy  ogromną wystawę, wszystkie zdjęcia dostępne będą również na stronie www.650.mgbp-wieruszow.pl

Każdego dnia wolontariusze spacerują po ulicach naszego miasteczka i fotografują mieszkańców. Jeśli jeszcze nie spotkali Ciebie- a  chcesz znaleźć się w wyjątkowej galerii z okazji 650-lecia naszego miasta zapraszamy w najbliższą niedzielę, 05.08 od godz. 19.30! Będziemy robić pamiątkowe zdjęcia wszystkim chętnym!! Wspólnie stwórzmy tą galerię!

Projekt realizowany jest w ramach konkursu specjalnego „100-lecie odzyskania niepodległości”  w ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.